6 טיפים להאצת מהירות חנות וירטואלית

שישה טיפים להאצת מהירות החנות האינטרנטית שלכם

די לשפר את מהירות טעינת החנות האינטרנטית שלנו, נצטרך קודם כל לדעת מדוע האתר שלנו לא מספיק מהיר.

 כלי מדהים שיעזור לנו לעשות ניתוח נתונים לאתר שלנו ולבדוק מדוע האתר איטי הוא PageSpeed של גוגל שיתן לכם ציון על מהירות טעינת האתר שלכם ויותר חשוב מכך – יצביע בשבילכם על הבעיות הקיימות באתר שלכם שמאטים את מהירות הטעינה שלו.

בנוסף, PageSpeed יחשוף בפניכם את הנקודות החשובות ביותר למהירות טעינת האתר כמו:

  • צמצום נפח של תמונות.
  • דחיסת קוד CSS.
  • דחיסת קוד JavaScript.
  • דחיסת Gzip.

ועוד אלמנטים חשובים שיעזרו לכם לשפר את מהירות טעינת האתר שלכם.

דחיסת תמונות:

שופיפיי מאפשרים לנו להוסיף תמונות רק בקבצים הבאים:

JPEG / JPG / PNG / GIF

 דחיסת תמונות הכרחית לשיפור מהירות טעינת החנות שופיפיי שלכם, בעזרת tinypng.com אוtinyjpg.com, תוכלו לדחוס את התמונות החדשות שלכם בקלות ובחינם, תנצלו את הכלים המדהימים האלו!.

השתמשו בתבנית שופיפיי עם מהירות טעינת אתר גבוהה:

מהירות טעינת החנות שלכם תלויה בעיקר בתבנית האתר שלכם, לכן חשוב שתשימו לב שלתבנית שלכם יש מהירות טעינת אתר גבוהה, אתם יכולים להיכנס לאתר דמו של התבנית שלכם ולבדוק את המהירות של האתר, לעשות בדיקת מהירות של האתר דרך PageSpeed, לחפש חנויות שופיפיי אחרות שבנויות על התבנית שלכם ולבדוק את מהירות טעינת האתר שלהן.

 בנוסף, תוכלו לבדוק את הפידבקים שיש על החנות שלכם ולראות האם יש פידבקים חיוביים / שליליים על מהירות טעינת האתר עם התבנית.

אל תתקינו אפליקציות מיותרות:

רוב האפליקציות שאתם מוסיפים לחנות שופיפיי שלכם מוסיפה לאתר שלכם כמה קבצי CSS או JavaScript.

הבעיה בזה היא שאם אינכם משתמשים באפליקציה, עדיין הקבצים פועלים ברקע והופכים את ביצועי האתר שלכם לאיטיים יותר. לכן, עליכם לעבור על כל האפליקציות בחנות שלכם ולהסיר את האפליקציות שלא בשימוש, בנוסף תוודאו שהקבצים של האפליקציות שאתם מסירים נמחקים.

צמצום הפניות וקישורים שבורים:

יותר מדי הפניות וקישורים שבורים עלולים להגדיל משמעותית את זמן טעינת האתר שלכם.

כדי למזער את מספר ההפניות והקישורים השבורים עליכם להימנע מהפניות מיותרות ולתקן קישורים שבורים.

הפניות לא נחוצות יוצרת בעיות במהירות טעינת האתר שלכם, בחנויות שופיפיי תוכלו ליצור הפניות חדשות בעזרת פיצ'ר מובנה הנקרא "URL redirect" שנמצא בעמוד ה navigation שבתוך ה Online Store. גם קישורים שבורים הנמצאים באתר שלכם יזיקו למהירות טעינת האתר שלכם, כדי למצוא ולתקן קישורים שבורים באתר שלכם, תוכלו להשתמש בכלי מדהים וחינמי – Broken Link Check.

אל תשתמשו ביותר מדי סליידרים:

מה זה בכלל סליידר? סליידר זה הסקשן הזה שקיים כמעט בכל חנות אינטרנטית עם תמונות שמתחלפות אוטומטית.

 סליידרים מאוד פופולריים בחנויות אינטרנטיות ובחנויות שופיפיי במיוחד, בעיקר מכיוון שכמעט לכל התבניות הטובות ביותר יש סקשנים מדהימים של סליידרים מטורפים.אך מה שסוחרים רבים לא יודעים זה שסליידרים מאטים משמעותית את זמן טעינת האתר שלכם, במקום להשתמש בסליידר, תוכלו להשתמש בהירו באנר ( באנר ראשי גדול ), בתכלס? רוב האנשים בכלל לא מסתכלים על התמונות המתחלפות שיש בסליידרים.

מהירות טעינת האתר שלכם חיונית מאוד לקידום המכירות בחנות שלכם, במאמר הזה למדנו שישה טיפים חדשים שיעזרו לכם לשפר משמעותית את זמן טעינת האתר שלכם.

שתף באמצעות

Share on whatsapp
Share on facebook

אולי תאהב גם

איך לתת ללקוחות שלכם חווית אנבוקסינג טובה יותר?
לקוחות חוזרים

איך לתת ללקוחות שלכם חווית אנבוקסינג טובה בחנות האינטרנטית שלכם ולמה זה כל כך חשוב?

אחת הטעויות הנפוצות ביותר של בעלי חנויות אינטרנטיות היא חווית פתיחת המשלוח שהלקוחות שלנו מקבלים, אנחנו משקיעים כל כך הרבה משאבים כדי שלקוחות ירכשו מוצרים בחנות האינטרנטית שלנו אך שוכחים להשקיע בדבר לא פחות חשוב, בחווית האנבוקסינג (פתיחת המשלוח) של הלקוחות שלנו.

קרא עוד