הקמת חנות וירטואלית

הקמת חנות בוורדפרס

אז הגיע הרגע המיוחל והחלטתם סוף סוף לפתוח חנות וירטואלית או לשפר את החנות הוירטואלית הנוכחית שלכם, הגעתם למקום הנכון! בניית חנות וירטואלית על בסיס מערכת וורדפרס זה פתרון נכון לרוב לבעלי עסקים קטנים ובינוניים.

וורדפרס שהיא מערכת עצמאית לניהול תוכן בקוד פתוח מאפשרת בניית חנות וירטואלית ברמה הגבוהה ביותר עם כל מקדמי המכירות הנדרשים תוך זמן קצר.

אנו בזיקומרס מתמחים בבניית חנויות וירטואליות על פלטפורמת וורדפרס ושיווק חנויות וירטואליות.

תהליך בניית אתר בוורדפרס

אפיון חווית המשתמש באתר

לפני הכל, כדי להקים את אתר החלומות שלנו על פלטפורמת וורדפרס עלינו לערוך פגישת אפיון לעיצוב ובניית האתר, נאפיין ביחד את חווית המשתמש באתר, אילו עמודים יהיו בתר? איך יראה מבנה האתר שלנו? מה תהיה השפה המיתוגית באתר? אילו כפתורי הנעה לפעולה יהיו בכל עמוד באתר? אילו תוספים ומקדמי מכירות נטמיע באתר? בנוסף נאפיין ביחד היררכית אתר מצוינת לקידום אורגני של האתר בגוגל ביחד עם מומחה לקידום חנויות וירטואליות על פלטפורמת וורדפרס.

את הפגישה תערכו ביחד עם מעצב גרפי מומחה בחווית משתמש באתרי איקומרס עם נסיון של מעל לעשור בעיצוב חנויות וירטואליות, בסוף הפגישה נצא עם מסמך אפיון אתר מסודר ומפורט מאוד שיעזור למעצב האתרים שלנו לעצב את אתר החלומות שלכם על פלטפורמת וורדפרס.

תוצאות לפני הכל

זמינות מיידית

חדשנות ללא פשרות

עמידה בזמנים

תמיכה טכנית

אפיון חווית המשתמש בחנות

השלב הראשון לבניית חנות וירטואלית –  פגישת אפיון אתר, לפני שאנו מתחילים לעצב ולפתח את החנות הוירטואלית אנו מאפיינים ביחד את חווית המשתמש בחנות.

את האפיון תערכו ביחד עם מעצב גרפי מומחה בחווית משתמש בחנויות וירטואליות בעל נסיון של מעל לעשור בעיצוב חנויות וירטואליות, נאפיין ביחד את החנות הוירטואלית שלנו עד לפרט הכי קטן: באיזו פלטפורמת נשתמש כדי לפתח את האתר? איך יראה מבנה האתר? מה תהיה השפה המיתוגית באתר? אילו כפתורים יהיו בכל עמוד באתר? באילו תופסים ומקדמי מכירות נשתמש באתר? בנוסף נאפיין ביחד היררכית אתר מצוינת לקידום אורגני של האתר ביחד עם מומחה קידום חנויות וירטואליות

בסוף הפגישה, נצא עם מסמך אפיון אתר מסודר ומפורט שיעזור למעצב האתרים שלנו לעצב את אתר החלומות שלכם.

תוצאות לפני הכל

זמינות מיידית

חדשנות ללא פשרות

עמידה בזמנים

תמיכה טכנית

בניית חנות וירטואלית על פלטפורמת וורדפרס - שאלות ותשובות

ווקומרס הינו תוסף חינמי לפלטפורמת וורדפרס. בעזרת ווקומרס תוכלו לבנות חנות וירטואלית על פלטפורמת וורדפרס בצורה הנוחה ביותר, בווקומרס תוכלו להזין מוצרים חדשים, לנהל מוצרים ולנהל מלאי בקלות וביעילות.

מחירי בניית חנות וירטואלית על פלטפורמת וורדפרס נעים לרוב מ 8,000₪ עד 40,000₪, לרוב בניית חנות וורדפרס על תבנית עיצובית תעלה לכם עד 10,000₪.

לבניית חנות וירטואלית על בסיס מערכת וורדפרס יש יתרונות רבים, היתרונות המרכזיים הם:

  1. וורדפרס זו מערכת קוד פתוח – וורדפרס הינה מערכת קוד פתוח שתאפשר לכם גמישות מלאה, בניגוד לפלטפורמות אחרות בקוד סגור להקמת חנויות וירטואליות, בוורדפרס תוכלו לעשות הכל!
  2. מערכת ניהול פשוטה וידידותית – גם אם אתם לא מתכנתים, תוכלו בצורה פשוטה ויעילה לנהל את החנות הוירטואלית שלכם
  3. מערכת חינמית – מערכת וורדפרס הינה מערכת חינמית שתוכלו להשתמש בה ללא עלות וללא עמלות מהמכירות שלכם. (כמובן שתצטרכו לשלם על השרתי אחסון והדומיין כמו כל אתר באינטרנט).

ישנן עוד יתרונות רבים למערכת וורדפרס, תוכלו לקרוא עליהם עוד בכתתבה שעשינו.

רוב חברות הסליקה בארץ מציעות התממשקות ישירה למערכת וורדפרס, אנו ממליצים לרוב על שלושה חברות סליקה עיקריות – טרנזילה, משולם וקארדקום.

שאלה שנשאלת הרבה בקרב בעלי עסקים בארץ ובעולם שמעוניינים לפתוח חנות וירטואלית – איזו פלטפורמה טובה יותר להקמת החנות, שופיפיי או וורדפרס? 

שתי הפלטפורמות האלו הן הפלטפורמות הפופולאריות ביותר בעולם להקמת חנות וירטואלית.

לכל אחת מהפלטפורמות יש יתרונות וחסרונות, בדרך כלל אנו ממליצים ללקוחות שלנו על בניית חנות וורדפרס אך במקרים מסוימים כדאי לבנות חנות דווקא על פלטפורמת שופיפיי.

היתרונות הבולטים ביותר של וורדפרס: מערכת קוד פתוח עם גמישות מלאה, אין עלויות חודשיות והתממשקויות ישירות לרוב המערכות בעולם.

היתרונות הבולטים ביותר של שופיפיי: מערכת נוחה מאוד לבניית חנות וירטואלית, נוחה לתפעול ואין צורך להתעסק בשרתים ובאבטחת האתר.

עדיין מתלבטים בין וורדפרס לשופיפיי? השאירו פרטים ונעזור לכם לבחור את הפלטפורמה המתאימה ביותר עבורכם.

.

אנו בזיקומרס הקמנו בשנים האחרונות חנויות וירטואליות רבוטת על בסיס מערכת וורדפרס והגענו לתוצאות מדהימות בכולן, אנחנו מדברים רק בתוצאות, השאירו פרטים ותוכלו לראות את התוצאות שסיפקנו ללקוחותינו בהקמה וניהול של חנויות וירטואליות על בסיס מערכת וורדפרס.