חנות באמזון

הקמת חנות אמזון וניהול שוטף

אמזון כבר מזמן הפכה לקניון הגדול ביותר בעולם, זה לא סוד שבעלי עסקים שלא יתכוננו היטב לכניסתה של אמזון לישראל ויקימו חנויות איכותיות באמזון ימצאו את עצמם פשוט קורסים, ממש כמו שקרה למיליוני עסקים ברחבי העולם.

אנו בזיקומרס מתמחים בהקמת חנויות אמזון וקידום חנויות ומוצרים בתוך אמזון.

הקמנו ושיווקנו בהצלחה מאות מוצרים שונים בחנויות אמזון של לקוחות שלנו מכל העולם במשך השנם האחרונות ואנו מציעים שירותי הקמה וניהול שוטף ברמה הגובהה ביותר לחנויות אמזון.

עכשיו זה הזמן הטוב ביותר להיכנס לאמזון ולהיות חלק מהמהפכה הקרובה של אמזון בישראל, השאירו פרטים ונצור אתכם קשר בהקדם. אל תשארו מאחור! 

תהליך הקמת חנות באמזון

פגישת היכרות ויעוץ ראשוני

בשלב הראשון נערוך פגישת היכרות וביחד אתכם נבחן את היתכנות המותג שלכם באמזון, נגדיר ביחד את מטרות החנות, נדבר על שלבי התהליך להקמת חנות באמזון ונגדיר את התקציב שלנו.

תוצאות לפני הכל

זמינות מיידית

חדשנות ללא פשרות

עמידה בזמנים

תמיכה טכנית

אפיון חווית המשתמש בחנות

השלב הראשון לבניית חנות וירטואלית –  פגישת אפיון אתר, לפני שאנו מתחילים לעצב ולפתח את החנות הוירטואלית אנו מאפיינים ביחד את חווית המשתמש בחנות.

את האפיון תערכו ביחד עם מעצב גרפי מומחה בחווית משתמש בחנויות וירטואליות בעל נסיון של מעל לעשור בעיצוב חנויות וירטואליות, נאפיין ביחד את החנות הוירטואלית שלנו עד לפרט הכי קטן: באיזו פלטפורמת נשתמש כדי לפתח את האתר? איך יראה מבנה האתר? מה תהיה השפה המיתוגית באתר? אילו כפתורים יהיו בכל עמוד באתר? באילו תופסים ומקדמי מכירות נשתמש באתר? בנוסף נאפיין ביחד היררכית אתר מצוינת לקידום אורגני של האתר ביחד עם מומחה קידום חנויות וירטואליות

בסוף הפגישה, נצא עם מסמך אפיון אתר מסודר ומפורט שיעזור למעצב האתרים שלנו לעצב את אתר החלומות שלכם.

תוצאות לפני הכל

זמינות מיידית

חדשנות ללא פשרות

עמידה בזמנים

תמיכה טכנית